Kontakt

Brno, Česká republika

Náš príbeh

Moje meno je Lucia Kotianová a som autorkou blogu Psia Zóna, ktorý práve čítate. Psom sa venujem už od roku 2009, kedy sa ku mne dostala moja pracovná sučka plemena doberman. Dnes som majiteľkou dvoch skvelých chlpáčov a venujem sa welfare zvierat so špecializáciou na správanie zvierat a poruchy správania. Po nástupe na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brne som sa začala venovať vedeckej činnosti nielen v oblasti welfare, ale taktiež výživy psov. 

To ma priviedlo k myšlienke, založiť online magazín kde sa ukáže Pes očami vedyPsia Zóna je miestom, kde sa veda stretáva s láskou ku psom a kde informácie majú vždy podložený základ. Mojim cieľom bolo vytvoriť stránku pre všetkých, ktorí chcú o psoch vedieť viac. 
Pre všetkých, ktorí sa pýtajú na otázky, zisťujú prečo sa veci dejú tak, ako sa dejú a odkiaľ poznatky pochádzajú. Neváhajte využiť tieto informácie tam, kde ich potrebujete. Stačí sa odvďačiť uvedením zdroja. 

Team

Poznáte frázu: ,,Za všetkým hľadaj ženu?“
Tak u psíčkarov za všetkým vyčmucháte miesto ženy, chlpáčov. S radosťou vám predstavujeme tých, ktorí majú svoje labky namočené v tomto projekte. 

Lucia Kotianová

Autor webu, welfarista, handler

Chuligán Via Bohemica

Trpasličí pinč

Luna

OZ Tuláčik Brezno